Řada konvektomatů UNOX ZERO

Unox Zero
Konvektomat Unox Zero

Společnost Unox přichází v letošním roce s řadou novinek. Jednou z nich je řada konvektomatů ZERO o velikosti 5, 7 a 10 gastronádob 1/1.
Tato řada je typická svým nově zpracovaným odolným ovládacím displejem, vysokým tepelným výkonem a detaily, jež zvyšují komfort obsluhy a přitom jsou jednoduché a praktické.

UNOX je znám svojí příznivou cenovou politikou a i v tomto případě je tato řada konvektomatů v příjemné cenové hladině.

Elektrické konvektomaty UNOX používají speciální vysoce intenzivní odpor, který od prvního okamžiku aktivace rychle produkuje teplo. Výkony, které okamžitě zaregistrujete: 20 ° C – 260 ° C za pouhých 300 vteřin a saturace páry ve varné komoře během několika vteřin (modely PLUS).

Konvektomaty UNOX používají nerezovou ocel 304 s úpravou Bright Annealing, díky které je povrch dokonale hladký a zlepšuje tak rychlost proudění vzduchu a výsledky čištění.

Výkonné ventilátory rozdělují vzduch na každém plechu uniformním způsobem. Jejich by-pass zvyšuje proudění vzduchu a umožňuje tak ještě rychlejší a efektivnější vaření/pečení.

Boční podpěry UNOX CHEFTOP MIND.Maps ™ jsou navrženy tak, aby zabránily převrácení pekařských plechů během jejich vysouvání. A nejen to: otvory v horní části umožňují automatické mytí a maximální účinnost při odstranňování nečistot v obtížně dosažitelných místech. Detaily, které dělají velký rozdíl.

Konvektomaty UNOX  jsou nejefektivnějším zařízením pro řízení vašeho vakuovaného vaření Sous-Vide: jsou výrazně efektivnější než ponoření do horké vody. A pro ty nejnáročnější z vás volitelná sonda Sous-Vide zjistí s dokonalou přesností, kdy je varný proces u konce a zastaví konvektomat, aby se předešlo jakýmkoli možným chybám.

Velkoprůměrová trubice s přímým odsáváním je umístěná v místě maximálního tlaku ve varné komoře, umožňuje dodat potravinám zlatavý nádech a efektivnější zhědnutí než tradiční systém pro odvod výparů.