Rational, nové řady iCombi Pro a iCombi Classic

Rational iCombi Pro
Konvektomat Rational

Společnost Rational uvedla na trh dvě inovované řady konvektomatů. Základní s názvem iCombi Classic a vylepšenou iCombi Pro. Oproti předchozím produktovým řadám jsou tyto dvě nové v mnohém přepracované a to jak po konstruční stránce zejména v rozvodu vzduchu a koncepci skříně, tak i v celkovém ovládání, využitím nejmodernějších trendů a konektivity.

iCombi Classic

První zásadní změnou je zvýšený počet ventilátorů v komoře, na celkem až 3 ks. Proměnlivé otáčky spolu s reverzací zajišťují inteligentní přísun vzduchu po celé komoře a zcela rovnoměrně. Další změny vidíme u ovládacích panelů. Řada iCombi Classic dává přednost jednoduchému a přehlednému ovládání s důrazem na jednoduchost a přehlednost. Vše se dá rychle nastavit a centrálním ovladačem potvrdit. Programy se dají ukládat do paměti stroje, rychle vyvolat a opětovně použít. Důkladné mytí konvektomatu, s odvápněním a sníženou spotřebou mycích prostředků je jen další bonus.
Konvektomat Rational iCombi Classic je určen do provozů,které kladou důraz na vysoký výkon, spolehlivost a nízké provozní náklady.

Rational iCombi Pro
iCombi Pro

Řada iCombi Pro vychází konstrukcí komory a změnou v počtu ventilátorů z řady Classic a je doplněna dalšími prvky zvyšujícími komfort a užitné vlastnosti konvektomatů dotažené k dokonalosti.
Díky propracovanějšímu systému rozvodu vzduchu a jeho ohřevu je umožněn ještě vyšší výkon stroje v kratším čase úpravy. Vlastní varné procesy úpravy umožňují zcela automatické vaření bez zásahu obsluhy od začátku až do konce. Inteligence stroje vždy upraví varný proces tak, aby byl zajištěn optimální výsledek, jež obsluha zvolila na počátku vaření. Ovládání pomocí přehledných piktogramů s možností volby toho, jak má výsledný produkt vypadat je až návykové. A to vše s možností připojení přes wifi tak jednoduše jak to zvládne i běžný smartphone.

Nové konvektomaty Rational iCombi Classic a iCombi Pro jsou určeny pro každého, kdo chce svůj pracovní čas využít efektivněji a přitom si chce být jistý výsledkem. Pro každého, kdo chce spolehlivý a výkonný stroj s ekonomickým a dlouhodobým provozem i v tom nejnáročnějším prostředí.